Warszawcy mangowcy

Forum Warszawskich Mangowców


#1 2011-03-27 10:38:10

 Ambi

Użytkownik

7385316
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 20
Punktów :   

Ambi ^^

Cześć wszystkim ^^ pewnie kilka osób będzie mnie kojarzyć ze spotkań mangowych chociaż żadnko na nich bywam oraz spamowania na Facebook'u w Mangowych więc chyba nie będzie tak źle Mam 16 lat jak na tę chwilę (tak wiem jestem 'too old' ale trudno xP) oraz zróżnicowany charakter. Nie znoszę chamstwa oraz wulgaryzmów (samej mi się zdarzy a chodzi mi teraz o robienie sobie wiadomych przecinków przez ludzi). Napisałam na Fecebook'u u siebie jedną rzecz którą teraz zamieszczę:

"Nie obchodzą mnie wewnętrzne sprzeczki ludzi z fandomu. Wychodzę z założenia że każdemu trzeba dać szanse. Nie interesuje mnie kto? z kim? po co? dlaczego? Pozwólcie mi samej uznać czy ktoś jest frajerem czy nie ;P Ja staram się nie oceniać nikogo po plotkach więc mnie też nie oceniajcie pochopnie.
Mówcie mi Ambi ^^"


Mam teraz rude włosy oraz oczy których kolor każdego dnia (mniej lub bardziej) zmienia się miedzy niebieskim a zielonym. Uwielbiam przebywać z ludźmi, jestem też boleśnie szczera, kocham tańczyć na DDR'ce oraz grać w głupie gry internetowe. Kocham ściągać seriale (mam już kilkanaście zaliczonych serii) oraz filmy więc jakby ktoś chciał to chętnie coś polecę ^^
Hmm.. to chyba tyle na mój temat ^^ jak ktoś chce więcej informacji to zapraszam na priv
Facebooka -> Mira 'Ambi' Gospodarczyk

A jak dalej nikt nie kojarzy to oto *dum, dum, dum, dum* moje zdjęcie:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197254_188623161174219_100000796081771_405868_3064475_n.jpg
Tak wiem nie da się patrzeć ale to ma jedynie pomóc ogarnąć jak wyglądam ;P Gome

Ostatnio edytowany przez Ambi (2011-03-27 11:13:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asinusaaurei.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.pokecenter.pun.pl www.3pk.pun.pl www.daikirai.pun.pl