Warszawcy mangowcy

Forum Warszawskich Mangowców


#1 2011-03-27 23:30:42

 Saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Saper

Co by tu napisać...

Trudno opisać siebie, jestem towarzyską i bardzo rozmowną osobą. Lubie przebywać w dobry towarzystwie i nie znosze oceniać ludzi na zasadzie okładki no może drechów bo oni prawie wszyscy są tacy sami. Mangą i animą zaczełem się interesować pewnie jak duża liczba osób dzięki dobroczynności Poloni jeden i tam wyświetlanych animców. W tamtych czasach jeszcze nazywałem je bajkami do czasu pojawienia się DB-ka gdzie bardziej wdrążyłem się w tematykę. Wracając do mnie zajmuje się rysowanie, rozmyślaniem na temat wszystkiego, militariami, planszówkami, RPG-ami, figurkami, mangą, anime, rysowaniem, skakaniem, śpiewaniem pod prysznicem oraz podczas golenia, tańczeniem pod przysznicem i podczas golenia, nożami ( zwłaszcza w kuchni przy gotowaniu uwaga gdy w niej przbywam wtedy ten teren jest oznaczony zagrożeniem życia ), gotowanie nie wiem jak wy ale ja lubie gotować i nawet z resztek z lodówki potrafie zrobić coś smacznego, Asg to jeszcze nie przezytek ale na bierząco narazie leży u mnie w szafie, no i na koniec graniem na konsolach kompie wszelkiego rodzaju używaniem gier.

No to krótki opis mojej osoby ^^ ale naprawde by mnie poznać trzeba spotkać w cztery oczy i zmierzyć się na spojżenia xD

PS: Mam atest dobrego przyjaciela który dotrzymuje sekretów i naprawde potrafie na spokojnie z ludźmi obgadać tematy czasem uznawanae za tabu. Bądź które cieżko poruszyć w większym gronie i zawsze udzielam mojego ramienia w pomocy

To tyle Saper konczy raport

http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010/149/c/c/Me_by_blackdead3.jpg

Offline

 

#2 2011-03-28 22:00:47

 Ambi

Użytkownik

7385316
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 20
Punktów :   

Re: Saper

No no no xD widzę w Tobie bratnią duszę ;P witam witam

Offline

 

#3 2011-03-28 22:37:21

AKi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Saper

Ty dresów tak nie oceniaj bo mam z jednym rekolekcje. A tak btw. to miło poznać

Ostatnio edytowany przez AKi (2011-03-28 22:39:01)

Offline

 

#4 2011-03-28 23:39:25

 Saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Saper

wiesz ja mam całą szajke znajomych dresów xD bo z nimi do szkoły kiedyś sie chodziło bądź na podwórku się widywało ^^

Offline

 

#5 2011-03-29 09:47:45

AKi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Saper

ale... jako osobę, która "przemawia" na rekolekcjach? + jest pomocnikiem egzorcysty.

Offline

 

#6 2011-03-31 00:06:55

 Deid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Saper

Wyglądasz jak japoński skrytobójca cosplayujący Mnicha  xD
Za ile ogarnołeś sobie tego Bokkena ?
z reszek jedzenia zrobisz coś do jedzenie ? xD Bear grylls sie chowa nowy towarzyszu na tym forum : P


http://www.formspring.me/Deidkunn
_
Zycie jest jak alfabet , zaczynasz od A a punktem kończącym jest Z . Twa sprawa przez jakie litery przebrniesz , może niemieckie , a może przez sylabariusze kany ? . A może skończysz na S jak Suicide [Deid]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gsrnowasol.pun.pl www.lowcy-gmp.pun.pl www.nokia5200.pun.pl www.lp-gfans.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl