Warszawcy mangowcy

Forum Warszawskich Mangowców

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-03-29 00:17:03

 Deid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 10
Punktów :   

Deid

Wchodzi do kręgu  przeczesuje włosy , robi minę  OMG wł. Oasis
Witamże all którym zechce sie to czytać , w tejże pracy omówi....cięcie. jeszcze raz.

Zwą mnie Deid w realu głównie albo gadam jakbym sie nawalił psychotropami xD , albo mam  z wyglądu nastrój jakbym sie dowiedział ze niema tu żadnego ciasta i na próżno sie tu pojawiłem.  Mam mocno nie równo pod sufitem [polska fuszerka,damn it] mój organizm sam mi wytwarza psychotropy , mój nastój jest zależny od integracji i uwielbiam ciastka XD .
Ponad to fascynuję się psychologią i ogólnie oryginalnymi rzeczami jak motyw Siedmiu grzechów głównych. Jestem mistrzem w robieniu kiepskiego pierwszego wrażenia ^^ , nienawidzę jak ktoś mi robi zdjęcia i braku ciekawego zajęcia [ kombinuję jak zrobić trunek z mleka i czekolady oraz tych grzybków z sufitu co sobie takie tak tańczą ]


Wygląd: Metr z osiemdziesięcio centromerowym cieniem + vat w postaci paru dod. cm [180cm+] , okulary , często gestykulujący , z torbą..bez przypinek O.O

i tego , miło mi każdego razem osobno poznać XD
Uśmiecha sie i odchodzi , nie łudząc sie ze ktoś odpowie

Ostatnio edytowany przez Deid (2011-03-29 00:18:23)


http://www.formspring.me/Deidkunn
_
Zycie jest jak alfabet , zaczynasz od A a punktem kończącym jest Z . Twa sprawa przez jakie litery przebrniesz , może niemieckie , a może przez sylabariusze kany ? . A może skończysz na S jak Suicide [Deid]

Offline

 

#2 2011-03-29 13:51:53

Paula

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Deid

a ja miałąm dobre 1 wrazenie ^.^

Offline

 

#3 2011-03-29 18:33:54

Drea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 9
Punktów :   

Re: Deid

Grzybków na syficie wprawdzie nie widzę, ale... tfu tfu, suficie. XD Ale różne się miewa dziwne pomysły. Motyw Siedmiu Grzechów Głównych też jest całkiem fajny, choć tylko trochę liznęłam tematu. Cóż... Co do robienia kiepskiego wrażenia, to mam podobnie, chociaż tutaj akurat poszło Ci dobrze XD Też noszę okulary, a moja torba przed ostatnim Wanekonem również była bez przypinek.

Offline

 

#4 2011-03-29 23:33:31

 Deid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Deid

Dobrę bo tu miałem chwile na ułożenie tego XD I all kwestia nastroju , ponurak i śmierć zobaczy w otwieraniu mleka, a psychotropowy nawet tam znajdzie smoka..

Paula , ty zawsze robisz dobre wrażenie xD


http://www.formspring.me/Deidkunn
_
Zycie jest jak alfabet , zaczynasz od A a punktem kończącym jest Z . Twa sprawa przez jakie litery przebrniesz , może niemieckie , a może przez sylabariusze kany ? . A może skończysz na S jak Suicide [Deid]

Offline

 

#5 2011-03-30 23:02:48

Paula

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Deid

Deid chodziło ze miałąm dobre wrazenie o tobie >>
mwahaha ja robie dobre 1 wrazenie? chyba niieee xDD

Offline

 

#6 2011-03-31 00:01:18

 Deid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Deid

Zauważyłem , temu powiedziałem ze ty też xD
Nie zachowujesz sie jak pijany awanturnik albo dziecko neo  wiec jest dobrze : P


http://www.formspring.me/Deidkunn
_
Zycie jest jak alfabet , zaczynasz od A a punktem kończącym jest Z . Twa sprawa przez jakie litery przebrniesz , może niemieckie , a może przez sylabariusze kany ? . A może skończysz na S jak Suicide [Deid]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lp-gfans.pun.pl www.zuzelbartek.pun.pl www.lowcy-gmp.pun.pl www.gsrnowasol.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl