Warszawcy mangowcy

Forum Warszawskich Mangowców


#1 2011-03-27 14:18:54

Drea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 9
Punktów :   

Drea

Ekhem. Zwę się Drea, m&a interesuję się od przeszło roku, ale tak naprawdę dopiero powoli się wkręcam w społeczność fanów. Tak więc, moim pierwszym i jedynym konwentem był Wanekon, a poza tym, to nic - cisza, pustka i ogólna próżnia...
Jestem raczej nieśmiała i trochę się dziwnie czuję, bo z tego co widzę, to wszyscy tu raczej starsi ode mnie i znacznie bardziej wkręceni w fandom, że to tak ujmę. Ale mam nadzieję się zaklimatyzować jakoś.

Offline

 

#2 2011-03-27 15:23:09

 Ambi

Użytkownik

7385316
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 20
Punktów :   

Re: Drea

Witam Cię w świecie mangozjebów, dram, cycków i spamu xD hahaha Spokojnie każdy się wkręci jakbyś miała jakiś problem to wal do mnie widzę że masz podobną sytuację do mojej hehe ponieważ do niedawna jak mnie ktoś pytał który to był mój pierwszy konwent a ja odpowiadałam że Mokon to każdy mówił że od razu na głęboką wodę mnie rzuciło a teraz po Waneko pewnie w rozmowie z bardziej doświadczonymi fanami też słyszysz taką reakcje    mam rację? :. Z tym młodym wiekiem to nie do końca wiadomo ;P jeszcze się pewnie zdziwisz kto ile ma lat ja mam 16 a ty?

Offline

 

#3 2011-03-27 15:47:03

Drea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 9
Punktów :   

Re: Drea

14 wybiło w styczniu xD Co do Wanekonu, to na razie nie miałam za bardzo z kim na ten temat gadać, oprócz paczki przyjaciółek, dla których ten konwent również był pierwszym. Ale czytałam trochę opinii na temat Wanekonu i fakt - większość narzekała. Słyszałam również, ze mokon był totalnym failem, a ja Wanekonu nie uważam za niewypał, więc może mokon też nie był taki zuy, jak o malują xD
No, wprawdzie w wakacje byłam jeszcze na obozie mangowo-animcowym, w tym roku też jadę, ale to wszystko z mojego udzielania się w fandomie. Dopiero teraz nadchodzi mój czas... XD

Offline

 

#4 2011-03-29 00:34:41

 Deid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 10
Punktów :   

Re: Drea

Ty która tu przybyłaś do tego zakazanego świata ... - porzuć wszelką nadzieje na powrót taką jaką byłaś~~
Siema ^^


http://www.formspring.me/Deidkunn
_
Zycie jest jak alfabet , zaczynasz od A a punktem kończącym jest Z . Twa sprawa przez jakie litery przebrniesz , może niemieckie , a może przez sylabariusze kany ? . A może skończysz na S jak Suicide [Deid]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nokia5200.pun.pl www.gsrnowasol.pun.pl www.lowcy-gmp.pun.pl www.lp-gfans.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl